ПП «Обласний торговий дім Черкасиагро» засновано 28 січня 2009 року.

ПП «ОТД Черкасиагро» має широкий спектр діяльності, серед яких:

 оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин;
 діяльність посередників у торгівлі деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічними виробами;
 діяльність посередників у торгівлі товарами широкого асортименту;
 оптова торгівля іншими товарами господарського призначення;
 вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур;
 вантажний автомобільний транспорт та багато інших.

ПП «ОТД Черкасиагро» з 2009 року займається вирощуванням сільськогосподарських культур: кукурудзи, сої, насіння соняшника, пшениці.

Сучасні методи ведення сільського господарства, інтегрована операційна модель, використання передових матеріалів (наприклад, високоякісного насіння), разом з оптимізованим графіком сівозміни, допомагають досягти високого рівня врожайності основних сільськогосподарських культур.

Визначення сівозміни

Підприємство прагне оптимізувати використання добрив, засобів захисту рослин та проведення посівних робіт без виснаження ґрунту. Агрономи підприємства використовують сівозміну для того, щоб кожна культура додавала різні поживні речовини до землі. Завдяки досвіду агрономів, підприємство має можливість налаштувати графік сівозміни в будь-який рік так, щоб оптимізувати вирощування сільськогосподарських культур відповідно до очікуваних потреб ринку.


Процес рослинництва

Вирощування сільськогосподарських культур являє собою складний процес, який включає, серед іншого, визначення належного поєднання культур для кожного сезону, забезпечення якісним насінням, підготовку землі для обробітку, вирощування та обробки посівних площ та забезпечення відповідним обладнанням для збору врожаю сільськогосподарських культур і перевезення в складські приміщення.

Підприємство може надати автотранспортні послуги сільськогосподарського вантажу. В наявності завжди є автомобілі вантажністю до 30 тон.

ПП «ОТД Черкасиагро» є брокерською конторою №14 на Товарній біржі АПК ЦО України.

Також підприємство внесено до Єдиного реєстру суб’єктів господарювання, які можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.


Наші координати:
18000, Україна, м. Черкаси, вул. Смілянська, 129
телефон: (0472) 63-24-90 – директор Булах Руслан Анатолійович
факс: (0472) 63-09-18 — бухгалтерія
e-mail: tovagrobirga@gmail.com
для листів: 18000, Україна, м. Черкаси, вул. Смілянська, 131.


Прибирання зерновихСвідоцтва