1. Закон України «Про товарні біржі»

2. Закон України «Про ринки капіталу та організовані товарні ринки»

3. Земельний кодекс України

4. Податковий кодекс України

5. Кодекс України з процедур банкрутства

6. Закон України «Про приватизацію державного і комунального майна»

7. Закон України «Про оренду державного і комунального майна»

8. Закон України «Про публічні закупівлі»

9. Закон України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення»

10. Наказ Міністерства фінансів України «Про затвердження Порядку проведення цільових аукціонів з продажу майна платника податків, яке перебуває у податковій заставі»

11. Порядок зміни початкової ціни продажу майна платника податків, яке перебуває у податковій заставі, в рахунок погашення його податкового боргу та оприлюднення інформації про час та умови проведення відповідних торгів, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2010 року № 1244

12. Порядок компенсації витрат, пов’язаних з організацією і проведенням торгів з продажу майна платника податків, що перебуває у податковій заставі, та оплати банківських послуг за перерахування коштів до відповідного бюджету, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2010 року № 1244 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2012р. № 936)

13. Постанова Кабінету міністрів України «Про Порядок обліку, зберігання, оцінки конфіскованого та іншого майна, що переходить у власність держави, і розпорядження ним Порядок обліку, зберігання, оцінки конфіскованого та іншого майна, що переходить у власність держави, і розпорядження ним»

14. Наказ Міністерства доходів і зборів України «Про затвердження Порядку взаємодії між підрозділами органу доходів і зборів під час роботи з безхазяйними речами та майном, що переходить у власність держави»