ТОВ «Біржа АПК ЦО України» пропонує послуги з оцінки землі, оцінки земельних ділянок та організації земельних торгів. Будь-яка ділянка землі, незалежно від розмірів, має певну ринкову вартість. Незалежна оцінка землі (земельних ділянок) приватної або юридичної особи дозволяє визначити реальну вартість даного об’єкта.

Для фізичних осіб оцінка землі (земельних ділянок), як правило, необхідна при розділі майна між подружжям у разі розлучення, для оформлення в якості спадщини, визначення податків при даруванні землі та її вартості для продажу, застави для отримання кредиту, іпотеки і т.п.

Експертна оцінка земельної ділянки найчастіше замовляється у наступних випадках:

 проведення угоди з купівлі-продажу земельної ділянки;
 передача земельної ділянки під заставу (кредитування);
 для цілей бухгалтерського обліку;
 розділ майна при розлученні або при вирішенні інших судових суперечок.

Вартість робіт з оцінки земельних ділянок визначається індивідуально.

Оцінка землі для підприємств і організацій проводиться з метою отримання об’єктивної інформації про вартість даного виду майна, для визначення можливого кредитування під його заставу, продажу або внутрішніх потреб. Крім оцінки самої землі (оцінки земельних ділянок ), може бути виконана оцінка нерухомості, наприклад, оцінка будинку, оцінка складу, оцінка виробництва та ін., а також устаткування розташованого на даній земельній ділянці.

Послуги з:
—  землеоцінки;
—  організації земельних торгів.

Земельні торги проводяться у формі аукціону, за результатами проведення якого укладається договір купівлі-продажу, оренди, суперфіцію, емфітевзису з учасником (переможцем) земельних торгів, що запропонував найвищу ціну за земельну ділянку, при продажу, або вищу плату за користування нею, зафіксовану в ході проведення земельних торгів.

Доска объявлений Тюмень и Тюменская область. http://72s.ru/ разместить объявление в разных разделах.